Barvy pro Body ArtDárkové balíčkyPříslušenstvíSamolepící šablonyTetovací razítka

Tetování

Počet položek: 271položek na stránku: |< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|
Počet položek: 271položek na stránku: |< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|
Návod k použití

 

Aplikované dočasné tetování LaDot je voděodolné a zůstává na pokožce dobře viditelné i několik dní. Čím sušší je pokožka, tím déle zůstává tetování na kůži. Výrobky jsou šetrné k pokožce a jsou dermatologicky testovany.

 1. Před použitím inkoustové náplně ji řádně protřepejte. Malý nanášecí barvící polštářek naplňte asi tak ½ tuby s inkoustem. Velký nanášecí polštářek naplňte asi ¾ tuby s inkoustem. Nepoužívejte celé balení aby polštářek nebyl příliš vlhký. Zbytek obsahu tuby uschovejte na pozdější použití kdy polštářek mírně proschne.

 2. Před prvním použitím nechte polštářek až 1 hodinu nasáknout barvou. Bezprostředně po použití barvový polštářek ihned zavřete! Nejlépe do 15 vteřin. Prodloužíte tak jeho životnost a zabráníte vysychání.

 3. Před otiskem razítka očistěte místo kam chcete tetování aplikovat micelární vodou nebo alkoholem. Tetování neaplikujte na místa skrytá pod oděvem.

 4. Při nanášení barvy na razítka netlačte! Jinak hrozí zanesení razítka inkoustem. Úplně nová razítka jsou až příliš suchá. Před prvním použitím je proto párkrát jemně položte na polštářek napuštěný inkoustem aby se razitko dostatečně probarvilo.

 5. Po nanesení barvy na razítko rovnou přeneste na pokožku. Příliš netlačte! Tetování je suché do 10 sekund.

 6. Tetování můžete dotvořit použitím barevných linerů, kosmetickým lepidlem a barevnými třpytkami.

 7. Na pokožku naneste velmi tenkou vrstvu lepidla, jemně zasypte třpytkami a opatrně je vtlačte o lepidla. Přebytečné třpytky omeťte širokým štětcem.

 8. Pokud se rozhodnete aplikované tetování z pokožky odstranit použijte odličovací vodu nebo dětský olej.

 9. Po sprchování co nejrychleji osušte pokožku s tetováním.

 10. Všechny prodávané výrobky jsou určeny pouze k vnějšímu použití.

 11. Nepoužívejte tetování v blízkosti očí.

 12. Děti smějí tetování používat pouze pod dohledem dospělé osoby.